12 Νοεμβρίου 2018

"Η πρόκριση δεν έχει τελειώσει"

paiktesstankuΣτη Φρανκφούρτη βρίσκεται η ομάδα του ΠΑΟΚ που έχει μπροστά της ένα πολύ δύσκολο ματς και μια υπέρβαση.

Διαβάστε περισσότερα: "Η πρόκριση δεν έχει τελειώσει"

07 Νοεμβρίου 2018

Φιλίποφ: «Ζητάμε συγγνώμη από τον κόσμο»

filipoffΓια την εντός έδρας ήττα από την United Volleys Φρανκφούρτης αλλά και την ρεβάνς στην Γερμανία, μίλησε ο πασαδόρος του ΠΑΟΚ, Ντίμα Φιλίποφ.

Διαβάστε περισσότερα: Φιλίποφ: «Ζητάμε συγγνώμη από τον κόσμο»

Στάνκου: «Αναλαμβάνω την ευθύνη, πάμε να το γυρίσουμε»

sertzu300Για την εντός έδρας ήττα με 3-0 στα σετ από την United Volleys Frankfurt, μίλησε ο τεχνικός του ΠΑΟΚ Σέρτζιου Στάνκου, ο οποίος τόνισε πως οι παίκτες του Δικεφάλου μπορούν να ανατρέψουν την κατάσταση.

Διαβάστε περισσότερα: Στάνκου: «Αναλαμβάνω την ευθύνη, πάμε να το γυρίσουμε»

Ελπίζει σε θαύμα

volleyfrankfΟ ΠΑΟΚ στον πρώτο αγώνα για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League υποδέχθηκε την United Volleys Frankfurt από την οποία γνώρισε την ήττα με 0-3 σετ.

Διαβάστε περισσότερα: Ελπίζει σε θαύμα

06 Νοεμβρίου 2018

Με φόντο τους ομίλους

cevΜε μοναδικό στόχο την νίκη, που θα του αυξήσει τις πιθανότητες πρόκρισης στη φάση των ομίλων της κορυφαίας Ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης, ο Δικέφαλος φιλοξενεί την γερμανική United Volleys Frankfurt.

Διαβάστε περισσότερα: Με φόντο τους ομίλους

02 Νοεμβρίου 2018

Η κλήρωση των Ομίλων του Champions League

cev.pngΤο απόγευμα της Παρασκευής 2 Νοεμβρίου πραγματοποιήθηκε στη Βουδαπέστη της Ουγγαρίας η κλήρωση των Ομίλων του CEV Champions League.

Διαβάστε περισσότερα: Η κλήρωση των Ομίλων του Champions League

01 Νοεμβρίου 2018

Τελευταίος σταθμός η Φρανκφούρτη πριν τους Ομίλους!

ballavollleiΣτον τρίτο και τελευταίο προκριματικό γύρο της κορυφαίας ευρωπαϊκής διοργάνωσης, ο ΠΑΟΚ, ο οποίος πήρε τη «χρυσή» πρόκριση επικρατώντας της BBSK Istanbul θα αντιμετωπίσει την United Volleys FRANKFURT, η οποία προκρίθηκε επί της της Posojilnica AICH/DOB.

Διαβάστε περισσότερα: Τελευταίος σταθμός η Φρανκφούρτη πριν τους Ομίλους!

31 Οκτωβρίου 2018

Φιλίποφ: «Είμαστε αποφασιμένοι να φτάσουμε στους Ομίλους!»

filipofpaok.pngΟι δηλώσεις του Ντίμα Φιλίποφ στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου acpaok.gr για την ιστορική «χρυσή» νίκη-πρόκριση.

Διαβάστε περισσότερα: Φιλίποφ: «Είμαστε αποφασιμένοι να φτάσουμε στους Ομίλους!»