14 Αυγούστου 2018

Σπαρτάκ Μόσχας 0-0 ΠΑΟΚ

SPARTAK PAOKΠαρακολουθήστε σε ζωντανό χρόνο τον επαναληπτικό της αναμέτρησης Σπαρτάκ Μόσχας ΠΑΟΚ για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League.

paokrevolution - 22:23

ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ

paokrevolution - 22:22

90+2 Οφσάιτ ο Ζε Λουίς

paokrevolution - 22:20

90' 3 τα λεπτά των καθυστερήσεων

paokrevolution - 22:19

89' Οφσάιτ ο Πρίγιο

88' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

paokrevolution - 22:15

85' Κίτρινη Ζομπνίν

paokrevolution - 22:14

85' Ακίνδυνο σουτ του Λημνιού τελειώνει εύκολα την φάση η Σπαρτακ

paokrevolution - 22:08

78' Σακχοφ αντί Πέλκα

paokrevolution - 22:06

76' Χαμηλό σουτ του Ζομπνι η μπάλα άουτ

paokrevolution - 22:05

76' Melgarejo (in) - Kombarov (out) (Spartak Moskva)

paokrevolution - 22:02

73' Μακρυνό σουτ του Πέλκα η μπάλα άουτ

paokrevolution - 22:01

70' Κόρνερ για την Σπαρτάκ. Σουτ του Ζομπνίν η μπάλα άουτ.

paokrevolution - 21:58

68' Σουτ του Λουίς στην αντεπίθεση η μπάλα ψηλά άουτ

paokrevolution - 21:57

67' Άλλη μια επέμβαση του Μαξιμλενκο σε κόρνερ μετά το σουτ του Πάλκα

paokrevolution - 21:55

65' Σουτ βολίδα του Πέλκα, επέμβαση του τερματοφύλακα η μπάλα κόρνερ

paokrevolution - 21:54

64' Χατσερίντι αντί Βιερίνια

paokrevolution - 21:53

Φενέρμπαχτσέ 1:1 Βενφίκα (ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

62'Αλλαγή για την Σπαρτάκ Μόσχας. Ο Σαμέντοφ στη θέση του Φερνάντο

paokrevolution - 21:50

60' Διπλή τρίπλα του Ουάρντα, χαμηλό σουτ στη γωνία του Μαξιμέντο η μπάλα άουτ

paokrevolution - 21:47

57' Πιέζει τα τελευταία λεπτά η Σπαρτάκ

paokrevolution - 21:44

54' Φάση διαρκείας για τον ΠΑΟΚ με Πέλκα Ουάρντα και Πρίγιοβιτς να μην μπορούν να ανοίξουν το σκορ

paokrevolution - 21:39

50' Πιέζει ο Δικέφαλος

49' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα, απ΄ευθείας σουτ του Μαουρίτσιο η μπάλα άουτ.

paokrevolution - 21:36

46' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ κεφαλιά του Κρέσπο η μπάλα άουτ

paokrevolution - 21:35

46' Ουάρντα αντί Ελ Καντουρί και Ζε Λουίς αντί Τασάγιεφ

paokrevolution - 21:34

46' Αλλαγές για τις δυο ομάδες

paokrevolution - 21:32

Η Μπενφίκα ανοίγει το σκορ κόντρα στην Φενέρμπαχτσε και παίρνει σοβαρό προβάδισμα πρόκρισης στην επόμενη φάση όπου μπορεί να αγωνιστεί με τον ΠΑΟΚ. Η Φενέρ για να προκριθεί θέλει τώρα τρία γκολ.

paokrevolution - 21:19

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

paokrevolution - 21:17

45' Ο τέταρτος δείχνει 2 λεπτά extra χρόνου

paokrevolution - 21:14

42' Σέντρα του Βιερίνια από αριστερά μπλοκάρει ο Μαξιμένκο

paokrevolution - 21:11

37' Κίτρινη κάρτα θα δουν οι Τζίκια και Ελ Καντουρί.

37' Κεφαλιά του Πρίγιοβιτς η μπάλα πάνω από την οριζόντια δοκό της Σπαρτάκ.

paokrevolution - 21:06

34' Κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση στον ΠΑσχαλάκη

paokrevolution - 21:05

33' Κόκκινη κάρτα για τον Λουίς Αντριάνο. Με 10 η γηπεδούχοι

paokrevolution - 21:02

30' Πιέζει τα τελευταία λεπτά η Σπαρτάκ

paokrevolution - 20:59

26' Εκτέλεση φάουλ από τον Φερνάντο η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι από τον Κάνιας και απομακρύνεται η μπάλα από την άμυνα του Δικεφάλου

paokrevolution - 20:56

24' Κίτρινη κάρτα στον Μάτος

paokrevolution - 20:54

22' Κίτρινη στον Φερνάντο

paokrevolution - 20:51

18' Φεύγει ο Πέλκας στην αντεπίθεση αλλά η μπαλιά του προς τον Πρίγιοβιτς απομακρύνεται σε πλάγιο.

paokrevolution - 20:49

16' Κεφαλιά του Μάτος μπλοκάρει ο τερματοφύλακας της Σπαρτάκ

paokrevolution - 20:42

10' Συμπληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο και το σκορ είναι στο μηδέν.

9' Σουτ του Πρίγιοβιτς τελειώνει την φάση ο Μαξιμένκο

paokrevolution - 20:41

7' Σέντρα του Πέλκα από δεξιά πιεζόμενος ο Πρίγιο δεν καταφέρνει να ολοκληρώσει την φάση.

paokrevolution - 20:37

5' Κόρνερ για την Σπαρτάκ, απομακρύνεται η μπάλα

paokrevolution - 20:32

1' Σέντρα στον αγώνα.

paokrevolution - 20:27

Όλα έτοιμα για την έναρξη της αναμέτρησης

paokrevolution - 20:06

Η Σπαρτάκ κέρδισε μόνο ένα από τα τελευταία επτά παιχνίδια της ΟΥΕΦΑ

paokrevolution - 19:57

Οι ομάδες έκαναν την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο. Θυμίζουμε, με προηγούμενη ανάρτηση μας, ότι οι αποστολές των ομάδων καθυστέρησαν να φτάσουν στο γήπεδο λόγω του μποτιλιαρίσματος

paokrevolution - 19:54

Θυμίζουμε ότι ο νικητής της σειράς θα αντιμετωπίσει με μια εκ των Μπενφίκα ή Φενέρμπαχτσέ.

paokrevolution - 19:48

ΠΑΟΚ: Πασχαλάκη, Μάτος, Βιεϊρίνια, Βαρέλα, Κρέσπο, Κάνιας, Μαουρίσιο, Λημνιός, Ελ Καντουρί, Πρίγιοβιτς, Πέλκας.

Η ενδεκάδα της Σπαρτάκ Μόσχας: Μαξιμένκο, Εσένκο, Κομπάροφ, Τζικία, Ζιγκό , Φερνάντο, Ζομπνίν, Γκλουσακόφ, Τασάγιεφ, Πρόμες, Λουίζ Αντριάνο.

paokrevolution - 19:47

Ο ΠΑΟΚ ταξίδεψε στη Μόσχα με μοναδικό στόχο την πρόκριση στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ.