22 Μαΐου 2019

Ματσάρα στο Ηράκλειο με παραφωνία Κομίνη

kominisplatanias.png Διαφήμιση του ποδοσφαίρου και κακοποίηση διαιτησίας από τον Κομίνη στον αγώνα μπαράζ που βρήκε νικητή τον ΟΦΗ με 3-2.

Η ομάδα του Ηρακλείου με γκολ στο 95' πήρε τη νίκη-παραμονή επί του Πλατανιά. Η ομάδα του Ηρακλείου προηγήθηκε με ανύπαρκτο πέναλτι στο πρώτο μέρος που υπέδειξε ο Κομίνης με τον Πλατανιά να απαντά και να ισοφαρίζει σε 1-1. Στο δεύτερο μέρος ο ΟΦΗ έκανε το 2-1 και οι δυο ομάδες έμειναν με δέκα παίκτες. Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ήρθε το 2-2 και η ομάδα των Χανίων είδε τον ΟΦΗ στο τελευταίο λεπτό να κάνει το 3-2 και έτσι παρέμεινε στη Super League.